Zahradní stavby
Zahradní chatky na nářadí
Zahradní domky
Zahradní domky zateplené
Víkendové chatky
Rekreační chaty
Dřevostavby sloupkové přízemní
Dřevostavby sloupkové patrové
Sruby přízemní
Sruby patrové
Garáže a garážová stání
Sauny
Altány
Pergoly
Zahradní domečky pro děti
Povrchové nátěry
Střešní krytina
Zahradní nábytek
Ratanový nábytek
Dřevěný nábytek
Kovová konstrukce
Zahradní nábytek ostatní

Naše služby

Nabízíme velký výběr dřevěných zahradních chatek, zahradních domků, dřevěných garáží a dalších dřevostaveb.

Naše zahradní domky jsou dodávány jako stavebnice, bezpečně zabalené na paletě s podrobným návodem k instalaci.

Pokud nemáte čas, nebo si netroufáte postavit zahradní domek sami, tak náš tým montérů je připraven tuto práci udělat za vás. Nabízíme Vám kompletní montážní od základů přes montáž zahradního domku až po instalaci vody, elektriky, topení, plotů, přístupových cest atd.

 

 

Pokud chcete řešit váš zahradní komplexně, můžete využít služeb našeho zahradního architekta a nechat si zpracovat projekt.

 

K výrobě zahradních dřevostaveb používáme kvalitní dřevo vyrobené z kulatiny, které je plně srovnatelné s jižním švédským dřevem. Levnější konkurence k často k výrobě používá dřevo lepené z různých odřezků z hlavní výroby, které již ovšem nemá takovou stabilitu a trvanlivost.

Podlahy našich zahradních chatek a domků jsou vyráběny ve standartní tloušťce 28mm, což zaručuje dostatečnou pevnost pro chůzi, nábytek, nářadí atd. Levnější konkurence nabízí podlahy ve standartní tloušťce 19mm. Takováto dřevěná podlaha se pak prohýbá, deformuje a po čase praská.

 

Velmi si zakládáme na kvalitních spojích dřeva. Spojení jednotlivých částí je řešeno tak, aby nedocházelo k zbytečnému pnutí a praskání dřeva, což nás odděluje od levnější konkurence.

 

Dveře a okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí chatek, domků a dřevostaveb. Při jejich výrobě a montáži se zaměřujeme na jejich maximální kvalitu.

 

Nabízíme širokou paletu různé síly dřeva od 28 až do 70mm. Také nabízíme dvouplášťové řešení  vybraných domků, chatek a dřevostaveb s možností vložení vybrané izolační vrstvy. Standartní tloušťky  jsou 35 + 35mm a  45 + 45mm.

 

Našim cílem je nabídnout Vám maximální kvalitu za přijatelnou cenu.

image
Na tuto částku není možné poskytnout splátky.
image
  Rychlé hledání
image
 
image
image

 

 

 

image