Zahradní stavby
Zahradní chatky na nářadí
Zahradní domky
Zahradní domky zateplené
Víkendové chatky
Rekreační chaty
Dřevostavby sloupkové přízemní
Dřevostavby sloupkové patrové
Sruby přízemní
Sruby patrové
Garáže a garážová stání
Sauny
Altány
Pergoly
Zahradní domečky pro děti
Povrchové nátěry
Střešní krytina
Zahradní nábytek
Ratanový nábytek
Dřevěný nábytek
Kovová konstrukce
Zahradní nábytek ostatní

Jak správně postavit zahradní domek

 

Naše firma nabízí kompletní realizace zahradních domků podle Vašich požadavků. Pokud si chcete zahradní domek postavit svépomocí či jinou firmou můžete si u nás vybrat z celé řady různých modelů zahradních domků či chatek a dalšího doprovodného materiálu. Náš zahradní architekt Vám může také vyhotovit kompletní projekt vaší zahrady včetně vodních prvků atd. Zajišťujeme projekci a realizaci zahrad na klíč. Neváhejte nás oslovit svou poptávkou: info@garden.cz, tf: 777 730 600

 

Betonový základ

Betonová základová deska Před stavbou zahradního domku či chatky, vybudujeme betonový základový pas s kotvami, abychom domek řádně přichytili k základovému pásu. Pokud chceme mít v zahradní chatce či domku inženýrské sítě jako je voda, odpad, plyn či elektrika, tak je zabudujeme do základového pásu.

 

Nátěr zahradního domku

Nátěr můžeme provést jak před stavbou, tak i po stavbě zahradního domku. Nátěr před stavbou je lepší, jelikož se nám barva dostane i do ploch, které se po montáži zahradní chatky vzájemně překrývají. Vybrat si můžete ze široké škály barev.

 

Montáž zahradního domku

Při montáži zahradní chatky postupujeme přesně dle přiloženého návodu. Každý model zahradní chatky či domku představuje celkem jednoduchý stavebnicový systém. Po montáži je důležité zahradní domek přichytit k základové desce. Vybrat si můžete ze široké nabídky zahradních domků, chatek atd.

 

Střešní krytina

Závěrečnou fázi stavby zahradní chatky patří instalace střešní krytiny včetně okapničky či okapového systému. Vybrat si můžete z celé řady materiálu a barev.

 

 

 

 

 

image
Na tuto částku není možné poskytnout splátky.
image
  Rychlé hledání
image
 
image
image

 

 

 

image