Zahradní stavby
Zahradní chatky na nářadí
Zahradní domky
Zahradní domky zateplené
Víkendové chatky
Rekreační chaty
Dřevostavby sloupkové přízemní
Dřevostavby sloupkové patrové
Sruby přízemní
Sruby patrové
Garáže a garážová stání
Sauny
Altány
Pergoly
Zahradní domečky pro děti
Povrchové nátěry
Střešní krytina
Zahradní nábytek
Ratanový nábytek
Dřevěný nábytek
Kovová konstrukce
Zahradní nábytek ostatní

Jak správně instalovat střešní krytinu zahradního domku

Naše firma zajišťuje kompletní montáž střešní krytiny zahradních domků a chatek včetně okapových systémů, okapniček atd. Můžeme vám také nakompletovat potřebný materiál a vy si můžete instalaci provést svépomocí. Nacenění krytiny provádíme individuálně na základě vašich požadavků. Neváhejte nás oslovit se svou poptávkou. Neváhejte nás oslovit svou poptávkou: info@garden.cz, tf: 777 730 600

 

1/ Montáž okapničky či okapového systému

Okapnička zahradní chatky je velmi důležitá z hlediska ochrany zahradního domku před deštěm. Okapničku instalujeme po bocích střechy po celé délce. V naší nabídce najdete okapničku z mědi, pozinku a lakovaného hliníku.

 

Okapový systém je vhodný pro větší zahradní chatky. Chrání zahradní domky před účinky deště. Vodu svedenou okapním systém můžeme navíc využít při zavlažování zahrady. Nabízíme celou řadu okapových systémů.

 

2/ Montáž podkladního pásu.

Podkladní folie slouží k hydroizolaci střechy zahradní chatky. V naší nabídce najdete celou řadu hydroizolačních pásů.

 

 

3/ Montáž závětrné lišty

Závětrná lišta zahradní chatky slouží k ochranu štítu střechy před vodou a plní taktéž estetickou funkci. V naší nabídce najdete závětrnou lištu z mědi, pozinku a lakovaného hliníku.

 

 

4/ Montáž krytiny

Pro naše zahradní chatky nabízíme následující druhy střešní krytiny

 

a/ Kanadský šindel řada EKO Classic Šindele Tradiční Šindele Patří k levnější variantě střešní krytiny zahradní chatky. Vybrat si můžete z celé řady melírových barev. Životnost šindele je 15let a záruka je 5let.

b/ Kanadský šindel SHIELD Patří ke střední variantě střešní krytiny zahradní chatky, při splnění náročnějších požadavků na kvalitu. Vybrat si můžete z celé řady melírových barev. Životnost šindele je 20let a záruka je 10 let.

c/ Kanadský šindel LAMINO Patří k nejkvalitnější variantě střešní krytiny zahradní chatky. Vybrat si můžete z celé řady melírových barev. Životnost šindele je 50let a záruka je 15let.

d/ Finský bitumenový šindel Patří k vysoce kvalitní variantě střešní krytiny zahradní chatky. Materiál vyniká mimořádnou kvalitou a dlouhou životností. Vybrat si můžete z celé řady čistých a melírových barev.

5/ Přilepení krytiny k závětrné liště a okapničce Přilepení krytiny je důležité z hlediska ochrany zahradní chatky před vlhkem. Pro přilepení nabízíme kvalitní bitumenový tmel.

image
Na tuto částku není možné poskytnout splátky.
image
  Rychlé hledání
image
 
image
image

 

 

 

image